Yazılar

Dikmen Halı Temizleme

Gönderen:

Dikmen Halı Temizleme

dikmen-halı-temizleme-300x200

Dikmen Halı Temizleme firması olarak Dikmen Halı Yıkama koltuk yıkama ve perde yıkama işlemleriniz için artık sadece bir telefonla randevu vermeniz kafi olmaktadır. Halılarınızın ilk gün kü gibi görünmesi her bayan için önemlidir. Çünkü halılar bir evin temiz olup olmadığının en önemli göstergesidir. Bir ev ne kadar temiz olursa olsun eğer halılarınız lekeli ise bu evinizin pismiş gibi bir görünüme bürünmesine neden olur.  Dikmen Halı Yıkama bu konuda sizin için biçilmiş kaftan. Çünkü halı yıkama konusunda 15 yıllık deneyimleri sayesinde bilgi dağarcığı ve tecrübesi oldukça gelişmiş bir firmadır.

Halılarınızı Dikmen Halı Yıkama ile Yıkatırsanız…

  • Garantili ve sigortalı yıkama sistemimizden faydalanmış olacaksınız ve memnun kalmazsanız ücret almıyoruz tekrar yıkama yapıyoruz.
  • Dikmen Halı Yıkama Ankarada en geniş yıkama ağına sahip olan bir firma olduğu için tüm bölgelere ücretsiz servis imkanı sunar ve böylelikle ek olarak servis ücreti ödemek durumunda kalmazsınız.
  • Dikmen Halı Yıkamada antibakteriyel yıkama sistemi uygulanmaktadır ve halılarınız sadece lekeleri temizlenmiş olarak değil tüm bakterilerden de arınmış olarak teslim edilir.
  • Zamanında teslimat sözü ile istediğiniz gün ve saatte halılarınız teslim edilir.
0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button
Open chat